Çarşamba

Burberry Hearts Collection

Burberry “The Hearts” Koleksiyonu

Sevgililer Günü'ne , sevdiklerinize özel bir koleksiyon.
Hepsi benim olsun dediğinizi duyar gibiyim :))

Ödüllü tasarımcı Christopher Bailey, Burberry’ nin klasik check desenine getirdiği en son yenilik olan kalp motifleri ile sevgililer gününün büyüsüne uyum sağlıyor. “The Hearts” isimli yeni koleksiyonunda, markanın ayrıcalığı olan check desenine eklenen, aşkın sembolü olan kalp figürleri ile sevgililerin gönlünü kazanmaya hazır görünüyor.

Birçok ünlünün ve modayı yakından takip edenlerin markası olan Burberry,”The Hearts” koleksiyonunda, klasik nova check deseni üzerine açıklı koyulu renklerde eklediği kalp motifleri ile 2010 yılı sevgililer günü hediye seçeneği olarak markanın mağazalarında yer alıyor.

Tasarımları ve sadeliği ile her zaman modaya yön veren Burberry,“The Hearts” koleksiyonunda yer alan, kalpli çantalar, cüzdanlar, kolyeler, anahtarlıklar ve şemsiyelerin yanı sıra Burberry çocukları içinde bu özel koleksiyonda birbirinden güzel kalp motifli ürünler bulabilirsiniz.Klasik Burberry desene aşık birisi olarak bir de bu desenin üzerine kalpler kondurulmasına bayıldım...Bu kalpli ciciler nasıl?
Hepsi süper görünüyor değil mi?
Çok romantik bir hediye olurdu :)

Sevgililer Günü için bence ideal bir hediye.
Şubat ayı çok soğuk olacakmış ,benden söylemesi :)


Şu günlerde en çok ihtiyacım olan şeylerden biri :))


BURBERRY İSTANBUL'DA,
BAGDAT CADDESI (SUADİYE), İSTİNYE PARK , VE NİŞANTAŞI'NDA ..
Hiç yorum yok: